Virsbūves metināšanas darbi

Izmantodami atzītākos materiālus un modernāko tehniku, meistari parūpēsies par Tavu auto jau šodien!

Esam specializējušies šajā jomā, tādēļ droši varam apgalvot, ka tiekam galā ar jebkuras sarežģītības darbu īsā laika posmā un par izdevīgākajām cenām!

Jebkurš autovadītājs vēlas, lai auto izskatītos kā no salona, pat tad, kad kādu laiku ir nokalpojis. Lai mašīnas virsbūvi labotu, ļoti bieži nākas secināt, ka metināšana būs daļa no remontdarba, jo bez tās nevar iztikt.

Metināšana ir process, kas sevī ietver dažādu materiālu – visbiežāk metāla vai termoplastu savienošana. Savienojums veidojas molekulu vai atomu mijiedarbības rezultātā, kad tiek sakausētas metināmās virsmas.

Kāda metināšana pie mums pieejama?
Alumīnija;
Metāla;
Nerūsējošā tērauta u.c. veida metināšana

Kas jādara, lai metināšana būtu kvalitatīva un sniegtu vēlamo rezultātu?

Tas jāatīra no krāsām, izdedžiem, eļlām un citiem būtiskiem netīrumiem. Metāla izstrādājums ir pakļauts netīrumu iedarbībai, it īpaši, ja runa ir par alumīnija un alumīnija/magnija sakausējumiem.
Ja Tu esi izdomājis, ka metināšana ir remontdarbs, kuru uzticēsi mums, mēs iesakām iebraukt pie mums – Senču ielā 2c, lai varam apskatīt auto, precizēt izmaksas un vienoties par termiņiem. Tādā veidā mēs apskatīsim skādi, novērtēsim, cik liels darbs jāiegulda un sniegsim Tev visprecīzāko atbildi.
Ja Tev nav iespēja apmeklēt mūsu autocentru, vari sūtīt problēmas bildes uz mūsu e-pastu. Servisa darbinieki izvērtēs bildes, atbildēs uz Taviem jautājumiem, lai kopā operatīvi izdomātu tālākos soļus.

Pie mums ir arī argona metināšana, kas ietver vēl plašākas un precīzākas iespējas, ko sniedz metināšana.
Visa veida lietos diskus;
Dzinēja karterus;
Kondicionieru radiatorus un caurules;
Alumīnija trubas;
Dažādas nestandarta detaļas u.c.

Pieteikties bezmaksas auto pārbaudei

25300333