Signalizācijas uzstādīšana

Mūsdienu pasaulē aizsargāt automašīnu no zādzības – “goda lieta” jebkuram īpašniekam, un uzstādīt signalizāciju automašīnām – ir diezgan parasta lieta. Auto signalizācija bauda nepārtrauktu popularitāti starp īpašniekiem dažādiem transportlīdzekļiem – automašīnām, SUV, motocikliem.

Signalizācija kravas automobīlim jau sen vairs nav jaunums! Nav pārsteidzoši, ka laika gaitā šis līdzeklis atkārtoti uzlabojies. Šodien signalizācija spēj ne tikai paziņot automašīnas īpašniekiem par dažādiem ārštata signalizācijam (mēģina nolaupīt, triecieniem, automašīnas parvietošanos, u.c.), bet arī rada nopietnas problēmas zaglim – piemēram, bloķē.

Atkarībā no veida un mērķa, apsardzes signalizācijas automobīlī pilda dažādas funkcijas. Ir pietiekami uzstadīt pašu lētāko signalizāciju un Jūsu rīcība būs pašas svarīgākās signalizācijas funkcijas. Vairāk “uzlabotas” auto signalizācijas aprīkotas ar divvirzienu saziņas un dialoga kodiem – visideālakais līdzeklis šodien. Automašīnām, kas aprīkotas ar CAN-bus, ir izveidotas speciālas CAN auto apsardzes signalizācijas, vienkāršākās un droši instalējamas.

Pieteikties bezmaksas auto pārbaudei

25300333